HomeInformacje100 lat harcerstwa na Ziemi Puławskiej.

100 lat harcerstwa na Ziemi Puławskiej.

W najbliższy weekend harcerze Hufca Puławy będą obchodzili setną rocznicę swojej działalności na Ziemi Puławskiej. Z tej okazji przygotowali m.in harcerski piknik, który odbędzie się w niedzielę 25 września w Marinie. Harcerze bedą świętowali cały weekend, początek w sobotę wtedy odbędzie się mi.in gra terenowa i harcerskie ognisko. Piknik Rodzinny będzie jedną z atrakcji dla Puławian przewidziana na niedzielę. Jak zapowiadają organizatorzy będzie mnóstwo ciekawych zajęć dla całych rodzin.

Od 14:00 mieszkańcy Puław będą mogli oddać się wspólnej zabawie przy stoisku gdzie odbywać się będą zajęcia plastyczne, będzie można  wykazać się refleksem na torze przeszkód i wypróbować swoją celność podczas strzelania z łuku. Będzie można także spróbować swoich sił w tworzeniu ogromnych baniek mydlanych. Dla chętnych rodzin, o 15:00 odbędzie się wspólna gra, która gwarantuje świetną zabawę wszystkich członków rodziny oraz pozwoli bliżej poznać harcerstwo. W wolnej chwili, będzie można zajrzeć na stoisko Grajdołka. Będzie tam można zagrać w gry z przyjaciółmi lub poznać nowych znajomych dzieląc z nimi stolik przy planszówkach !

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Redakcja LPU24.pl Wasze pomysły i spostrzeżenia są dla nas bardzo ważne. Czekamy na Wasze informacje, filmy i zdjęcia. Masz ciekawy temat? Chcesz nas zainteresować jakąś sprawą? Nie zwlekaj! Nie krępuj się! Pisz! Postaramy się odpowiedzieć na każdego e-maila zgłoszenie a nawet znaki dymne ? Czekamy na wszystkie zgłoszenia.

Brak komentarzy

Napisz komentarz