HomeFotorelacjeNie ma mocnych na Puławiaków (FOTO)

Nie ma mocnych na Puławiaków (FOTO)

W niedzielę (18 bm.) w Zielonkach pod Krakowem odbyły się XIV Ogólnopolskie Mistrzostwa Małopolskiego Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej w Wyciskaniu Leżąc Klasycznym i Trójboju Siłowym Klasycznym. Impreza o długiej tradycji i silnej obsadzie okazała się szczęśliwa dla puławskich zawodników KS Wisła Puławy. Łukasz Kuzioła zwyciężył ciężarem 220 kg w kategorii do 120 kg oraz w klasyfikacji ogólnej na największy ciężar zawodów, natomiast Łukasz Kołodziej wygrał swoją kategorię do 83 kg ciężarem 150 kg.

Zawody zostały rozegrane z regulacjami Polskiego Związku Kulturystyki, Fitness i Trójboju Siłowego. Są one najbardziej restrykcyjnymi w tej konkurencji. Łukasz Kuzioła wykonał trzy zaliczone podejścia. Łukasz Kołodziej poprzez zbyt wczesne opuszczenie sztangi spalił pierwsze podejście (mimo wyciśniętego ciężaru). Drugie podejście zostało wykonane prawidłowo, jednak utrata sił zatrzymała ciężar 157 kg w podejściu trzecim.

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Redakcja LPU24.pl Wasze pomysły i spostrzeżenia są dla nas bardzo ważne. Czekamy na Wasze informacje, filmy i zdjęcia. Masz ciekawy temat? Chcesz nas zainteresować jakąś sprawą? Nie zwlekaj! Nie krępuj się! Pisz! Postaramy się odpowiedzieć na każdego e-maila zgłoszenie a nawet znaki dymne ? Czekamy na wszystkie zgłoszenia.

Brak komentarzy

Napisz komentarz