HomeInformacjeRzecznik Praw Obywatelskich Adam Bodnar przyjedzie do Puław.

Rzecznik Praw Obywatelskich Adam Bodnar przyjedzie do Puław.

Rzecznik Praw Obywatelskich Adam Bodnar przyjedzie do Puław. To pierwsze takie spotkanie w naszym mieście. Organizatorzy zapraszają organizacje społeczne na spotkanie konsultacyjne we wtorek 13 września o godz. 17.30. w Sali nr 131 Puławskiego Ośrodka Kultury „Dom Chemika”. Tematem spotkania z Rzecznikiem Praw Obywatelskich będą prawa obywatela w praktyce ich respektowanie, problemy z realizacją, będzie także mowa o praktykach dyskryminacyjnych.

Jak zapowiadają organizatorzy spotkania będzie także możliwość poruszenia w bezpośredniej rozmowie najważniejszych problemów dotyczących praw człowieka, tematów istotnych dla sektora pozarządowego, społeczeństwa obywatelskiego oraz mieszkańców regionu.

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Redakcja LPU24.pl Wasze pomysły i spostrzeżenia są dla nas bardzo ważne. Czekamy na Wasze informacje, filmy i zdjęcia. Masz ciekawy temat? Chcesz nas zainteresować jakąś sprawą? Nie zwlekaj! Nie krępuj się! Pisz! Postaramy się odpowiedzieć na każdego e-maila zgłoszenie a nawet znaki dymne ? Czekamy na wszystkie zgłoszenia.

Brak komentarzy

Napisz komentarz