HomeRADIOBartosz Jurecki w Azotach Puławy. (AUDIO)

Bartosz Jurecki w Azotach Puławy. (AUDIO)

Takiej niespodzianki nie spodziewali się nawet najbardziej zagorzali kibice Azotów Puławy do składu podopiecznych Marcina Kurowskiego dołączył Bartosz Jurecki. Doniesienia potwierdził Prezes KS Azoty Puławy – Jerzy Witaszek. Były już reprezentant Polski oraz Kluby z Puław i Głogowa doszły do porozumienia w sprawie transferu olimpijczyka. Doświadczony kołowy, mający za sobą bogatą karierę reprezentacyjną i klubową, już w poniedziałek pojawi się na treningu Azotów i wraz z zespołem przygotowywać się będzie do nowego sezonu.

Bartosz Jurecki wzmocni pozycję na kole, na której występują w Azotach reprezentant Czech Leos Petrovsky i wychowanek Klubu Paweł Grzelak. Przypomnijmy, że grający na pozycji obrotowego, były reprezentant Polski, uczestnik igrzysk olimpijskich w Rio jest wicemistrzem świata z 2007, brązowym medalistą Mistrzostw Świata w 2009 i Mistrzostw Świata w 2015w katarze. Szykuje nam się także rodzinna rywalizacja ponieważ brat Bartosza Jureckiego – Michał występuje w zespole mistrza Polski VIVE Tauron Kielce.

Jerzy Witaszek – Prezes KS Azoty – o transferze Bartosza Jureckiego

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Redakcja LPU24.pl Wasze pomysły i spostrzeżenia są dla nas bardzo ważne. Czekamy na Wasze informacje, filmy i zdjęcia. Masz ciekawy temat? Chcesz nas zainteresować jakąś sprawą? Nie zwlekaj! Nie krępuj się! Pisz! Postaramy się odpowiedzieć na każdego e-maila zgłoszenie a nawet znaki dymne ? Czekamy na wszystkie zgłoszenia.

Brak komentarzy

Napisz komentarz