HomeSportIdziemy na mecz. Wisła – MKS Kluczbork sobota 19.00

Idziemy na mecz. Wisła – MKS Kluczbork sobota 19.00

W sobotę o 19.00 podopieczni trenerów Roberta Złotnika, Ryszarda Kłuska i Adama Piekutowskiego zadebiutują w I lidze. Na stadionie MOSiR spotkają się Wisła i MKS Kluczbork. Oba zespoły na skutek wykluczenia bydgoskiego Zawiszy z rozgrywek nie zagrały ze sobą w barażach. MKS Kluczbork nie spadł do drugiej ligi a Wisła z niej awansowała. Mamy nadzieję, że kibice dopiszą, bo to już nie przelewki a I liga.

Zespół z Opolszczyzny podczas okresu przygotowawczego rozegrał 4 spotkania kontrolne pokonując Ruch Zdzieszowice 2:1, Ślęzę Wrocław 4:0 oraz drugi zespół wrocławskiego Śląska 2:1. Jedyny mecz, który piłkarze z Opolszczyzny bezbramkowo zremisowali to ten KKS-em 1925 Kalisz. Drużyna z Kluczborka wyjątkowo Wiśle “nie leży” W dotychczasowej historii spotkań w sezonie 2014/2015 dwukrotnie Wiślacy przegrywali nie zdobywając ani jednego gola a tracąc pięć. Czas te różnicę zniwelować. Przypominamy, że w sobotę o godz. 19.00 Łukasz Szczech sędzia główny spotkania rozpocznie mecz w ramach rozgrywek pierwszej ligi. Bramy stadionu będą otwarte już dwie godziny przed meczem , kasy biletowe zostaną otwarte już o 16.00 zatem by uniknąć kolejek niepotrzebnych negatywnych emocji warto przyjść nieco wcześniej by spokojnie zająć swoje miejsce na trybunach stadionu i wspierać Wisłę w ich debiucie w I lidze.

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Redakcja LPU24.pl Wasze pomysły i spostrzeżenia są dla nas bardzo ważne. Czekamy na Wasze informacje, filmy i zdjęcia. Masz ciekawy temat? Chcesz nas zainteresować jakąś sprawą? Nie zwlekaj! Nie krępuj się! Pisz! Postaramy się odpowiedzieć na każdego e-maila zgłoszenie a nawet znaki dymne ? Czekamy na wszystkie zgłoszenia.

Brak komentarzy

Napisz komentarz