HomeBlogCiąg dalszy. Obserwator.

Ciąg dalszy. Obserwator.

Prezes Grupy Azoty Mariusz Bober złożył oświadczenie na temat inwestycji „Elektrownia Puławy”.  A brzmi ono tak: “inwestycja jest poddawana analizie i część założeń dotyczących elektrowni jest wątpliwa”. Po zmianie władz w Grupie Azoty napisałem na portalu lpu.24.pl artykuł „żegnaj elektrownio”.

Ale z tego, co wiem Rada Miasta Puławy była zapewniana, że inwestycja ta będzie kontynuowana, i zapewnienia te bezkrytycznie przyjmowała. Jak zresztą przyjmuje wszelkie plany inwestycyjne (jest to moja subiektywna ocena). Według mnie najrozsądniejszym dla Grupy ZA Puławy byłaby głęboka modernizacja obecnej elektrociepłowni. Znam plany modernizacyjne z czasów  przed przełomowych. Były i są jak dla mnie sensowne. Czekam na finał.
Obserwator.

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Redakcja LPU24.pl Wasze pomysły i spostrzeżenia są dla nas bardzo ważne. Czekamy na Wasze informacje, filmy i zdjęcia. Masz ciekawy temat? Chcesz nas zainteresować jakąś sprawą? Nie zwlekaj! Nie krępuj się! Pisz! Postaramy się odpowiedzieć na każdego e-maila zgłoszenie a nawet znaki dymne ? Czekamy na wszystkie zgłoszenia.

Brak komentarzy

Napisz komentarz